Kategoriler
Genel

Kalem tezin yükselişi!!

Kalem tezin yükselişi

İstanbul Kalem tez hazırlama proje danışmanlık firması kısa bir süre önce kurulup işe başlamasına rağen güçlü alt yapısı, başarılı kadrosuyla yükselişini sürdürmekte.

tez yardım portalı
tez yardım portalı

Neye ihtiyacın var?

yüksek lisans tezi hazırlama, bitirme tezi hazırlama, proje hazırlama, ödev hazırlama, tez danışmanlık, tez destek, tez düzenleme ..

hangi aşamadasın?

hangi bölümdesin?

yardıma ihtiyacın var ve karşınızda Kalem tez çıktı sorunuzu alalım.

www.kalemtezhazirlama.com

Kalem Tez Proje Hazırlama ve Destek Merkezi

İstanbul Ofisi:

Yukarı Dudullu Mahallesi, Şah Sk, No:10 D/5 34775 Ümraniye/İstanbul – Türkiye

Hizmet Talep  Formunu Doldurun

info@kalemtezhazirlama.com
kalemtez@gmail.com

 Cep: 0532 612 18 80

Tel: 0216 740 08 80

Tel: 0850 360 18 80

Kategoriler
tez blog

Acil tez yazan

Acil tez yazan Yer yadan kişiler sıkça aranan unsur, nedeni millet olarak hep son dakika alışkanlığı. Tezini zamanında planlamamış, işini son safhada yaptırmaya çalışanlar acil tezci ararlar, sonuç biraz sıkıntılı olur, tez yazmak öyle aceleyle yapılabilecek, çarşıdan karpuz alır gibi satın alınacakda bir

Acil tez hazırlayan

    Acil tez hazırlayan

şey olmadığı için genelde bu durum talebeyi hüsrana uğratır, sonucu dahada ağır olabilir, sene kaybedebilir. Siz siz olun işinizi ertelemeyin, tezinizi zamanda planlayıp yazın yada önceden tez hazırlayan birine ulaşıp projeyi yazdırın.

Kategoriler
Genel

Hızlı Tez Nerede Yazdırabilirim?

Hızlı Tez Nerede Yazdırabilirim?

Tezini zamanında planlamayıp son dakikaya bırakan talebenin çırpınmalarından yukarıdaki soru çıkar. Tez basit bir iş olmadığı için son dakika yapılabilecek bir şey kesinlikle değil. Siz siz olun tezinizi ertelemeyin, gün gelir geçer teslim süresi gelmiş sizde tık yok, ee tabi hemen acil tez

hızlı tez hazırlama
hızlı tez hazırlama

nerede yazdırırım derdine düşersiniz ama nafile, dediğimiz gibi tez uzun uğraşlarla ortaya çıkan akademik dökümandır, benzersiz olması gerekmekte bu yüzden erteleyip yetiştirememe riskine girip yıl kaybatmeyin bune vurdumduymazlık, bu ne avanaklık, bu ne sorumsuzluk derler adama. 3 ay önceden tezinizi planlayıp ya siz yazın yada herhangi bir firmaya devredin onlar halletsin ama asla sunum gününe yakın tez yazdırmaya kalmayın. Hadi üşenmeyin biraz çaba..