Kategoriler
tez blog

Tez Danışmanlığı

Tez Danışmanlığı

Popüler etiket kelime gruplarından olan tez danışmanlığı hakkında bilgi vermek maksadıyla bu yayını hazırlamış bulunuyoruz. Ücretli tez danışmanlığı ile yapılan araştırmalara bir yanıt mahiyetinde olması amacıyla hazırlanan bu yayının ilgili taraflara yararlı olacağını umut ediyoruz. Bildiğiniz üzere akademik danışmanlık işlemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bize iletebilirsiniz. Yalnızca bizden hizmet almayı düşünenler için değil, bizden hizmet almayacak olsanız dahi sorularınız var ise bize iletebilirsiniz. Mümkün olduğu takdirde sorularınıza yanıt verilecektir. Ayrıca bir başkasının da öğrenmesine katkı sağlayacağınız için lütfen öğrenmek istediklerinizi bize iletiniz. Aşağıda alt başlıklar halinde benzer konular hakkında da bilgileri paylaşacağız ve en son kısımda ise alternatif kurumlardan bahsedeceğiz. Eğer ki teklif almak istiyorsanız talep ettiğiniz akademik çalışma hakkında bize bilgileri iletmenizle birlikte gerekli incelemeleri yapıp size geri bildirimde bulunacağız.

 

Tez Danışmanlık Nedir?

İlk olarak konu başlığımız olan ücretli tez danışmanlık nedir? sorusuna yanıt arayalım. Ücretli tez danışmanlık nedir denildiğinde, akademik çalışmanızı yerine getiremediğiniz durumlarda, sizin yerinize işlemleri profesyonel ekibimizin yerine getirmesidir biçiminde görüş bildirebiliriz. Yani öğrencinin yerine, belirli bir ücret karşılığında işlemleri başka birisinin yapmasıdır. Burada ücretli tez danışmanlığı aşamasında sizden beklenen ise danışman öğretim üyesi ile görüşmeleri organize etmeniz ve aradaki bilgi akışını sağlamanız olacaktır.

 

Tez Proje Danışmanlık Hakkında

İkincil olarak tez proje danışmanlık hakkında bazı hususları ortaya koymak gerekiyor. Tez proje danışmanlık hakkında söylenebilecek ilk söz aslında temel manada ikisi arasında inanılmaz ayrımların olmadığı gerçeğidir. Bazı durumlarda danışmanlar bunun çok keskin çizgiler ile ayrıldığını ifade ediyor olsalar bile, gerçek böyle değildir. Sonuçta kullanım amaçları farklıdır ve buna göre de birinin daha zorlu olması olağandır. Mühim olan her ikisinin de akademik içerikli olduğu gerçeği ve bu sebeple de belirli asgari koşulları sağlamaları gerektiğidir. Çünkü ücretli tez danışmanlığı hizmeti satın alan bir kişinin de proje satın alan kişinin de beklentileri temelde aynıdır. Özgünlük ve orijinallik.

 

Tez Yazdırma Merkezleri

Anlatılanlar doğrultusunda tez yazdırma merkezleri arasında bir tercih yapmak gerekiyor. Çünkü birçok tez yazdırma merkezleri vardır ve bunun sonucunda tüketicilerin kafaları karışabilmektedir. İlginç olan herkes en iyi olanın kendisi olduğunu ifade ediyor ve başkalarını kötülüyor. Aslında biz bu iki yaklaşımı da doğru bulmuyoruz. Ücretli tez danışmanlığı hakkında faaliyet gösteren firmaların çokluğu bizim için sorun değildir. Ancak bazıları bizim maliyetimizin de altında ücret sunmaktadır. Bunu nasıl yapıyorlar açıkçası merak etmiyoruz çünkü bu pek mümkün görünmemektedir. Anlatılanlardan en pahalı olanları seçin gibi mana çıkarmayınız çünkü biz en pahalı da değiliz. Burada ücretin yanında çeşitli riterlerinizin olması gerektiğini ifade etmeye çalışıyoruz.

 

Ücretli Tez Danışmanlığı Yapan Yerler

Son kısma geldiğimizde ücretli tez danışmanlığı yapan yerler hakkında birkaç cümle kurup bu yayını sonlandıracağız. Ücretli tez danışmanlığı yapan yerler arasında yer alan kurumumuz şeffaf bir iletişime önem vermektedir. Bu teklif aşamasından tutunuz da teslim sonrası süreçler de dahil olmak üzere geçerlidir. Yapmak istediğimiz karşılıklı olarak beklentilerin ve yapılacakların somut olarak ortaya konulmasıdır. Bu sebeple de tüm enerjimizi bunun için harcamaktayız. Detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kurumsal sayfa: http://www.kalemtezhazirlama.com/tez-danismanligi

Yazar kalemtez

kalem tez hazırlama resmi blog sayfasıdır.