Portakal Tez Hazırlama

Portakal Tez Hazırlama

Portakal tez hazırlama akademik danışmanlık hizmetleri ve akademik yayınlar (tez, proje veya makale) hazırlama hususunda hizmet vermektedir. Portakal tez hazırlama bu faaliyetleri gerçekleştirirken, bilimsel ilkelere bağlı biçimde çalışma yapmaktadır. Konuyla ilgili düzenli olarak yayınlamakta olduğumuz bildirgeler ve makaleler ile öncelikli kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz ve buna ek olarak konuyla ilgili gereksinim duyan öğrenci arkadaşların temel gereklilikler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Böylece bizimle çalışmayı tercih etmiyor olsanız bile en azından işinize yarar biçimde hizmet ortaya koyacak yerler ile çalışmanıza bir nebze de olsa katkı sunmayı düşünmekteyiz. Umuyoruz ki bu hususta zerre miktar dahi olsa Portakal Tez Hazırlama olarak bizlerin yararı olacaktır. Böyle olsa bile biz amacımıza ulaşıyoruz demektir.

Portakal Tez Yazdırma

Araştırma içerisinde olunan Portakal tez yazdırma hizmetlerine kısaca değinelim. Genel olarak portakal tez yazdırma olarak deklare edilse de, makale yazımı ve/veya proje hazırlama gibi konularda da faaliyet gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz. Hal böyle olunca da genel manada yüksek öğrenim öğrencilerine yönelik akademik danışmanlık hizmeti verildiğini ifade etmek daha genel bir ifade muhteva etmesi sebebiyle daha yararlı olacaktır. Portakal tez yazdırma hususunda sunduğumuz ayrıcalıklar için bizimle irtibat haline geçebilirsiniz. İlgili hususlarda çok kez yayınladığımız yayınlar için sayfada yer alan diğer bilgilendirme yazılarını incelemeniz önemli düzeyde yarar sağlayacaktır. Eğer bunları incelemek yerine telefonda iletişim kurmak isterseniz ilgili ekip üyelerimiz size sözlü olarak destek verebilirler.

Portakal Tez Merkezi

Bizler Portakal Tez Merkezi olarak arzu eden talebe arkadaşlarımıza başta tez olmak üzere, akademik danışmanlık sunmaktayız. Portakal tez merkezi olarak ilk hedefimiz müşteri talep ve beklentilerini karşılayabilmek adına, müşteri ne istiyor sorusuna yanıt bulmaktır. Eğer bu soruya doğru yanıt verebilir isek, aklımızdan geçenleri ve sizlerin değerli görüşlerini/beklentilerini bir noktada toplayabiliriz. Eğer bunu başarabilirsek karşılıklı olarak memnuniyetin sağlanabilmesi sebebiyle iyi bir iş ilişkisi yanında, iyi bir dostluk/arkadaşlık ilişkisi kurabileceğimize inanıyoruz. Eğer bunu başarabilirsek portakal tez merkezi olarak en temel hedeflerimizden birini gerçekleştirmenin memnuniyeti ile çalışma hayatımıza devam edebiliriz. Umarız aynı memnuniyet duygu ve düşüncelerini sizlerden de duyabiliriz. Bu durumda yaptığımız iş daha da anlamlanacaktır.

kaynak: http://www.portakaltez.com

Tez Hazırlama Merkezi Yardım Makalesi

Tez Hazırlama Merkezi Yardım Makalesi

Bazı kelimeler vardır ki araştırılan işin önüne geçebilir. Tez hazırlama merkezi de bu örneğe uygun bir yaklaşımdır. Aslında böyle bir yerden ziyade tez hazırlama merkezi bir iş yapan kurum olarak görülmektedir. Oysa marka olarak bir mana ifade etmeyecektir çünkü bu örnekten yola çıkarsak ‘’banka’’ gibi ifade ortaya çıkmaktadır. Oysa bu şekilde bir yaklaşım sergilense yüksek ihtimalle birçok kişi hangi banka şeklinde bankanın ismini soracaktır. Bu durumda bankanın (genel itibariyle markanın) ön plana çıkması söz konusu olacaktır. Ancak şu ana dek görüldüğü üzere birçok insan orası tez hazırlama merkezi mi şeklinde yaklaşım sergilemektedir. Bu sorunun pratikte yanıtı evet olarak verilse de, ileride iş yapan talebelerin bu kurumu nasıl ayırt edeceği bir soru işaretidir. Kısaca bir örnek vermek gerekirse bizi arayıp çalışmasının ne durumda olduğunu soran birçok öğrenci arkadaş bulunmaktadır. Bu durum elbette olağandır ancak sadece bizim süreci yürüttüğümüz çalışma sahiplerinin aradığı durumlarda değil mi? Oysa bu konuda bilgi almak isteyen bazı kişilerin çalışmasını bile yürütmüyoruz. Daha kötüsü bazıları bizden teklif dahi almamıştır. Bunun anlamı şudur ki bu kişiler rast gele arayıp işi vermiş ve hiçbir şekilde ayırt edici bir tercihte bulunmamıştır. Oysa sorun yaşadığında ilgili kuruma nasıl ulaşacağı düşüncesi bile bu durumun önüne geçebilmek için bir nedendir. Kısacası araştırma yaparken lütfen ilgili kurumun markasına dikkat ediniz. Çünkü web sayfaları gelip geçicidir. Kuşkusuz bu durumun ortaya çıkmasında arama motorlarının da çok önemli bir etkisi vardır. Şöyle ki bilmeyenler için ifade edelim, bildiğiniz üzere www. Girildikten sonra her sayfanın adresini yazarsınız ve ilgili web sayfasına ulaşırsınız. Buraya kadar her şey normal. Ancak arama motorları etiket kelimelere ve makalenin kalitesine odaklanması gerekirken, bazı durumlarda ‘’alan adı’’ olarak ifade edilen web adresini ön plana çıkarmaktadır. Bu durumun nihai bir sonucu olarak da işi yapan kurumlar alan adı seçerken elbette kendilerine en çok yarar sağlayacak isimleri seçmektedir. Bu seçenekler de tez hazırlama merkezi gibi genel geçer ifadelerden oluşabilmektedir. Üstelik önüne veyahut arkasına birkaç kelime (hatta harf bile olabilir) eklemek suretiyle ikinci, üçüncü hatta sonsuza dek kombinasyonlar yapılabilmektedir. Anlatılan durumun ortaya çıkmasında şüphesiz bu husus çok önemlidir. Tüm bu anlatılan nedenlerle araştırma yaparken ulaştığını sayfanın kalitesini incelemenizi öneriyoruz. En azından makaleleri birkaç dakika okuyunuz. Araştırmanın sonucunda profesyonel akademik danışmanlık almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bize ulaştığınız taktirde hizmetlerimiz hakkındaki detaylarla ilgili uzman ekip üyelerimiz size bilgi verebilirler.

kaynak: http://www.kalemtezhazirlama.com/kalem-tez-hazirlama-merkezi

Tez Yazdırma Hakkında

Tez Yazdırma

Eğer ilgi alanınıza giriyor ya da bu konuda bir talebiniz var ise tez yazdırma konusunda tam yerine geldiniz. Tez yazdırma süreci hakkında hizmet veren işletmemiz, taleplerinize dikkat etmek suretiyle ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretmektedir. Şöyle ki süreci sizin yerinize üstleniyoruz ve tüm işlemleri (saha uygulamaları hariç) yerine getiriyoruz. Siz de bu aşamada diğer meşkalelerinize daha çok vakit ayırabileceksiniz. Elbette şunu eklemeye gerek var mı bilemiyoruz ancak sizin de yapılanları kontrol etmeniz ve okumanız başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Bu konuyla ilgili daha önceki yayında nelere dikkat ederek seçim yapmanız gerektiğini anlatmaya gayret etmiştik. Serinin devamı olan bu yayında ise akademik yayın hazırlarken dikkat edilmesi gereken temel konulara değinilecektir. Söz gelimi alıntı gösterme konusu, intihal nedir? Ya da özgün bir çalışma nasıl hazırlanır gibi konulara değinilecektir.

Bunlardan ilki akademik bir araştırmada alıntı gösterme zorunluluğudur. Birçok öğrenci bu konuda problem yaşamaktadır çünkü neden kaynak göstermesi gerektiği kendisine açıklanmamaktadır. Şöyle ki herhangi bir programdan mezun olmak üzere olan orta halli bir öğrenci X konusunda bir tez hazırlıyor olsun. Emin olunuz ki bu konuda en az 50 sayfalık bir yazı hazırlayabilir. Ancak kaynak göstermeden bu işlemi yapar ise bu akademik bir araştırma olarak kabul görmeyecektir. Çünkü bir öğrenci bu bilgileri bir yerden almış olmalı ve ikinci olarak da ilgili X konusunda öğrenci bilimsel tespitlerde bulunabilecek kapasitede değildir. Bu kapasitede olsa bile akademik araştırmaların mantığı anlatıldığı şekilde olduğundan dolayı sahip olunan düşünceleri daha önceki yapılmış bilimsel araştırmalar ile desteklemek gerekmektedir. Eğer siz herhangi bir kaynak göstermeden bir çalışma hazırlarsanız bunun adı ‘’deneme’’ olur. Bunun yanında bilim insanlarının bin bir emekle ortaya çıkardıkları düşünceleri kendi düşünceniz gibi ortaya koyar iseniz de bu aşırma (akademik hırsızlık) olarak nitelendirilecektir. Sadece akademik camialarda değil; toplumsal hayatın her noktasında hırsızlık hoş bir davranış değildir. Son olarak özgün bir çalışma nasıl hazırlanır sorusuna yanıt verecek olursak; özgün çalışma alıntı yapılan tüm kişileri/yayınları kaynak olarak göstermek ve geriye kalan düşüncelerin ise tamamen size ait olması şeklinde yapılmalıdır. Günümüzde alıntı programları olduğundan birçok kişi alıntı çıkmaz ise bir çalışmanın özgün olduğunu düşünmektedir. Bu bir yanlıştır çünkü alıntı programlarını meydana getiren de insandır ve insan faktörü kötü niyetlere de hizmet edebilir. Bu sebepledir ki alıntı oranı fikir verebilir ancak özgünlüğü hiçbir şekilde garanti etmeyecektir. Tez yazdırma hususunda yukarıda anlatılanları hakkaniyet boyutu ile birleştirirsek en azından ne yapılmaması gerektiği konusunda fikrinizin oluştuğuna inanıyoruz.

Bitirme tez hazırlama danışmanı nasıl bulurum?

Bitirme tez hazırlama danışmanı nasıl bulurum?

Bitirme tezi hazırlama (Bitirme Projesi Hazırlama) ihtiyacı hasıl olunda bu işi iyi bilen tecrübeli, çok sayıda tez teslim etmiş kurumsal başarılı uzman sizin ihtiyacınızı görür lakin her

bitirme tezi yardım danışmanlığı
bitirme tezi yardım danışmanlığı

karşınıza çıkan doğru danışman olmayabilir,  iyi araştırıp karar vermelisiniz, sosyal medya gibi soytarı mecralarından bulduğunuz ucuzcu kişiler yada parasız sıradan bir blog sayfadan bulduğunuz insanlar ancak sizi dolandırır, facebook gibi bir mecradan blogspot gibi bir blogdan hizmet almak nasıl aptallık ahmaklık pes bu kadar eşşek olursanız dolandırılmayı hak ediyorsunuz demektir, kolay gelsin.

Yüksek lisans tezi hazırlamak zormu?

Yüksek lisans tezi hazırlamak zormu?

Elbette zor iyi şeyler, güzel şeyler zor ve tatlı.. Hazırlama  aşamasında bakalım nelere dikkat etmeli konu seçimi vs gibi yüksek lisans hakkında detaylı makaleyi mutlaka okuyun.

Faaliyet gösterdiğimiz alanda en çok yüksek lisans tezi hazırlama işleri konusunda hizmet veriyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere yüksek lisans tezi hazırlama en yoğun talebin olduğu bir alandır. Bu durumda biz de en yoğun talebe karşılık olarak bu alanda faaliyetlerimizi daha geniş çerçevede size sunmaya çalışmaktayız. Çalışmalarımızda ne şekilde yol izlediğimizi ve hangi

Yüksek lisans tez yardımı alın
Yüksek lisans tez yardımı alın

kıstaslara dikkat ettiğimizi kısaca sıralayacak olursak aşağıdaki liste ortaya çıkacaktır.

 1. Öncelikle talep tabanlı çalışıyoruz. Yani öğrenci dilek ve gereksinimlerine göre program hazırlamaktayız. Tüm süreç bize gelen isteklere göre kurgulanmaktadır.
 2. Yani sürecin tamamı ya da belirli bir kısmın hazırlanması işlemleri yapabiliyoruz. Bu tamamen öğrenciye kalmıştır.
 • İlk yapılacak iş alt yapı araştırmasıdır. Yani hazırlanması planlanan konuyla alakalı ne derece kaynağa ulaşabilirsiniz? Buna yanıt verebilecek durumda olmanız yetmez. Somut olarak bu kaynaklara ulaşmalısınız ki ileride asgari düzeyde problemle karşılaşmanız mümkün olsun. Konu belirleme aşaması yüksek lisans tezi hazırlama aşamasında affedersiniz deyip değiştirebileceğiniz bir şey değildir. Kısacası bu aşamadaki hatanın telafisi çok zor olabilir.

  Yüksek lisans tez danışmanlığı
  Yüksek lisans tez danışmanlığı
 1. Konu belirledikten sonra tabiri caizse ne bulursanız okumanız gerekir.
 2. Sadece okumak değil, okuduklarınızı not almanız da önemlidir.
 3. Not almazsanız, elde ettiğiniz bir bilginin dipnotu için inanın okuma süresine harcadığınız emekten çok daha fazlasını ortaya koymanız gerekebilir.
 • Her gördüğünüz işe yaraması muhtemel bilginin not alınması suretiyle kayıt altına alınması önem arz etmektedir.
 • Bu aşama zaten yüksek lisans tezi hazırlama sürecinin zaman bakımından en uzun dilimini meydana getirmektedir.
 1. Eğer anlatılanları yerine getiriyorsanız, en önemli kıstas düzenli olarak danışmanla görüşme programlamaktır.
 2. Görüşme için danışman hocanız ilgisiz olsa dahi sizin onu zorlamanız, kendisinden ricada bulunmanız gerekir.
 3. Bu aşama içerisindeyken eğer metodoloji konusunda bir bölümünüz var ise bir yandan da onu hazır etmek lazım gelir.
 • Birçokları bu yöntem bölümünü lüzumsuz görse de, özellikle sosyal bilimler disiplinlerinde bunu kesinlikle tavsiye ediyoruz.
 • Ölçek belirleme konusunda birden çok sayıda alternatifle danışman öğretim üyesine gidebilirsiniz. Hem literatürle ilgili düşüncelerini öğrenirsiniz, hem de ilgili ölçeğin uygunluğu hususunda bilgi alırsınız.

  Yüksek lisans tez yazım desteği
  Yüksek lisans tez yazım desteği
 • Bir seferde olmasa bile birden çok sayıda danışmanla görüşmek suretiyle ölçeğe onay almanızla birlikte hemen ilgili örneklemde uygulayınız.
 1. Analiz sonuçlarının ortaya çıkarılması
 • Tartışma ve sonuç gibi bölümlerin yazılması
 • Dizgi ve teslim

Kurumsal Tez Firmaları

Kurumsal Tez Firmaları

bu başlığı açmamızın sebebi öğrencilerin sıradan kurumsal olmayan ucuz çalışıp işini yarım bırakarak talebeyi madur eden kişilere dikkat çekmek için, profesyonel çalışanların emeklerinin değerli olduğunu vurgulamaktır.

her şeyin bir bedeli olacak iyi bir tez değerlidir ve pahalıdır öylede olmalı.

ister yüksek lisans tezi hazırlama

ister bitirme tezi hazırlama

ister önlisans tezi hazırlama

kurumsal tez danışmanı destek firması
kurumsal tez danışmanı destek firması

istersenizde ödev hazırlama olsun hepsinide işinin erbabına başvurunki başınızı sonra taşlara vurmayın.

kurumsal tez firmaları platformu

Kalem tez hazırlama danışmanlık departmanı medya bölümü

mektupinfo@kalemtezhazirlama.com
….kalemtez@gmail.com

Kalem Tez Destek Hattı   &   İnsan Kaynakları

www.kalemtezhazirlama.com

 

Her üniversiteye tez

Her üniversiteye tez, proje ve ödev hazırlayan danışmanlık şirketi Kalem tez destek firması Türkiye’deki bütün üniversite ve benzer okullar, ilköğretim okullarına danışmanlık yanında tez hazırlama, ödev hazırlama

Üniversitelerin tez formatları
Üniversitelerin tez formatları

hizmeti verir. Tüm üniversite yazım formatı üslübu farklı olduğu için genel okullara tez yazmak hiçde kolay değil. Danışmanlık şirketleri günümüzde büyük bir gereksinimi gidermekte, o kadar büyük taleplerin olduğu bu alanda talebelerin isteklerini giderip yardım etmek tastamam apayrı bir sektör haline gelmiştir. Yalnız tez değil istatistik analiz spss işleride hizmet kategorisinde yer alan kalem tez firması İstanbul ve Antalya merkez yazıhanelerinde ulaşılabilir.

Benzersiz tez değerlidir

Benzersiz orjinal tez değerlidir

Yüksek lisans; Eğitim – öğretim hayatının lisansüstü düzeyindeki ilk adımı olan yüksek lisans hayatı, içinde bulunulan dönemde birçok insan tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Şüphesiz bu durumun ortaya çıkışında insanoğlunun kendini sürekli geliştirmek isteği başrol üstlenmektedir. Öyle ki geride kalan otuz – kırk yılda bırakınız üniversiteyi, lise mezunu olabilmek bile önemli bir ayrıcalıktı. Ancak değişen şartlar etrafında kendini sürekli iyileştirme amacı güden insanlık için an itibariyle bunlar yetersiz kalmaktadır. Çünkü dünya değişiyor, gelişiyor. Bunun yanında teknolojik olanların artması ve buna paralel olarak meydana çıkan değişimler artık üst düzey uzmanlık alanı meydana getirmeyi neredeyse zorunlu kılmaktadır. Hatta küreselleşme ve iletişim imkanlarının artması da bu değişimleri ciddi manada etkilemektedir.

orjinal tez yazan
orjinal tez yazarı

Yeryüzünün herhangi bir noktasında yeni olarak ortaya çıkan bir olgu, ilerleyen zaman içerisinde hızlıca yayılmakta ve diğer topraklarda yaşayanlar da söz konusu durumdan etkilenmektedir. Etkileşim yüksek düzeylere ulaşmış haldedir. Önü alınamaz bu ilerlemeler etrafında işletmeler için sıkı rekabet koşulları meydana gelmiş, insan kaynaklarının önemi had safhalara ulaşmıştır.

Hudutların da neredeyse ortadan kalkmış olması (kağıt üzerinde bulunsa da etkileşim noktasında sınırların manası asgari düzeye indirgenmiştir) mevzubahis etki-tepki olayını iyiden iyiye artırmaktadır. Günümüz modern şirketleri artık insan kaynağının bu denli ehemmiyetini tespit ettiklerinden dolayı da görece iyi olanı tercih etmeye başlaması sebebiyle, çalışacağı yerde tercih sebebi olmak isteyen kişiler, hayat içerisinde birçok dengeyi bir arada götürmek suretiyle kendilerini daha üst düzeylere taşımaya gayret göstermişlerdir. Aksi takdirde kurumlar tarafından aranılan birisi olmak son derece zor görünmektedir.

Anlatıldığı halde gelişimlerin gözlemlendiği bu koşullarda öğrenciler de eğitim hayatını bir türlü sonlandıramamaktadır. Sonlandırmaktan kastedilen çalışma hayatı başlasa dahi gerek kurum içi gerekse de dış çevreden eğitim desteği alınmasıdır. Hiç kimse bu hususun önemsiz olduğunu iddia edemez çünkü artık şirketlerin çoğunluğu dışarıdan hizmet satın almakta veyahut eğitim veren yerlerle çeşitli anlaşmalar yapmaktadır. Yapılan anlaşmalarla – eğer talep edilirse –işyerlerinin belirlediği noktalarda dersler verilmekte olup, deyim yerindeyse dersler talebelerin ayağına götürülmektedir.

Diğer yandan işyerlerinde bu çıkarlar varken, öğrenimine devam etmek isteyenlerde normal piyasa koşullarına göre daha düşük miktarlarda ödeme yapmaktadırlar. Tam da bu noktada karşılıklı bir kazan – kazan modeli meydana getirilmiştir. Öyleyse artık olanaklar son derece gelişmiş haldedir. Durumun bu hale gelmesindeki en önemli etkenlerden bir diğeri de şüphesiz son yüzyıl tüketicisinin kral olmuş olmasıdır. Anlatılan öğrencilerin bulunduğu lokasyona gitme işlemini genellikle özel girişimlere ait kuruluşlar sağlamaktadır. Zaten normalde ödemesi gerekenden daha az ödeyen talebelerin bu durumu fırsata çevirmemesini beklemekte mantıklı olmayacaktır.

Tüm bahsedilen kıstaslar gözlemlenirken bir de bakılıyor ki geçmişte önemli bir pozitif ayrımcılığa neden olan programlar artık yetersiz olarak deklare ediliyor ve lisansüstü aşamayı bitirmek sıradanlaşabiliyor. Hepimiz bu durumun meydana gelişini takip ediyoruz. Kısacası şu anki durumda hayat boyu eğitim felsefesi uygulanmak durumundadır. Bu kadar ileri düzeylerde uzmanlaşmış kişiler ise hayatını neden bir doktora ile taçlandırmayım ki? Sorusunu kendine soruyor ve son adımı da atmaya başlıyor.

Tek bir hamle ile artık son aşamaya gelmenin mümkünatı olduğuna göre bunu kim istemez ki? Ne kadar yaşayacağımızı bilmediğimiz evren yolculuğumuzun en az on sekiz yılını okullarda geçirmiş olmamız yetmiyor, devamında da doktorayı bitirmek için kolları sıvıyoruz. Çokta mantıktan uzak bir seçenek olarak ifade etmenin mümkün olmadığı bu husus, yakın gelecekte zannediyoruz sıradan hale gelecektir. Kim bilir belki bunu da bir fırsat olarak keşfedecek birileri yeni bir akademik seviye üretecektir. İlgili girişimin başarısız olma ihtimali gerçekten zayıf bir ihtimal olarak görünmüyor mu?

Sonuçta durum yukarıda anlatıldığı haliyle nereye gidecek merak konusudur. Kesinlikle hayatımızın her evresinde eğitimi destekliyor ve bunun gerekliliğine yüzde yüz katılıyor olsak da ne kadar ömrümüzün olduğunu bilmediğimiz yeryüzünde bu kadar şartları zorlamanın manası var mı düşünmek gerek. Konu hakkında artık kimsenin akademik çalıştay hazırlamak istememesini biraz anlamlandırabildiniz diye düşünüyoruz. Belki de biz bu sebeple faaliyet gösteriyoruz ve biz veya bizim gibi merkezlere talep bu sebeple her geçen gün artmaktadır. Kimbilir?

kaynak yazar: http://orjinaltez.blogspot.com.tr

BİTİRME TEZİ

BİTİRME TEZİ

Üniversiteye girmeye hak kazanan öğrenciler üniversiteden mezun olabilmek için son dönemde bitirme tezi hazırlama metni yazmak zorundadırlar. Tez yazımı son derece zorlu ve sıkıntılı bir süreçtir. Tezle ilgili herhangi bir bilgiye sahip olmayan öğrenciler açısından bu süreç çok daha sıkıntılı geçmektedir. Zira tez yazımında dikkat edilmesi gereken pek çok kural söz konusu olup bu kurallar dahilinde hazırlanmayan tezler kabul edilmez. Bu nedenle de profesyonel bir destek son derece önemlidir. Çünkü bitirme tezi başarılı bulunmazsa mezun da olunamaz. Online olarak kaliteli bitirme tezi yazan yerler bulunmakta olup başında kalemtezhazirlama.com yer almaktadır. Siz de bu konuda profesyonel ve güvenilir bir destek arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Tabiki tez işlerinde herkes iş almak için ben iyiyim, ben yaparım, her zaman iyisini yaparım diyecektir, ama insanların ve firmaların saklayamayacakları bazı kırıterler var onlar kendilerini ele verir. Neler bunlar?

Bitirme tezi bilgi eksikliği

Akadamik alt yapı eksikliği

Akademik çalışan eksikliği

web sayfası düzeni

kurumsal firma telefonları

sabit adres

sabit telefon

müşteri ikna kabiliyeti

müşteri karşılama şekilleri

Ahlaksız davranışlar

tekbir hatla tek bir elemenla çalışıp işlerin aksaması sizi bitirecek son darbe olacak inanın, sizsiz olun amatör basit firma olma hayali kurmayın hep en iyiyi hayal edin.

ve bunun gibi yüzlerce sebep onlarca eksik sayılabilir, çünkü amatör firmalar yada bireysel çalışanlar kurumsal kimlik eksikliğini saklayamazlar. Onların eksiklikleri diğer kurumsal firmalara avantaj olarak döner ve artı puan kazandırır, diğerlerine ise müşteri kaybı, güven eksikliği, maddi kayıp olarak geri döner.  Okulunuz biterken Allah karşınıza düzgün bilgili, dürüst tez danışmanlık firmları tez danışmanları çıkarsın, amin.

Bitirme tezi profesyonel destek uzmanlığı yalnız küçük azınlık olan bir kaç firmadan alabileceğiniz servisdir, nedeni çok açık, çok bilgi birikim yeterli değildir, en az bilgi kadar önemli tecrübe lazım tecrübenin olmadığı kuru bilgi sadece ham  meyveye benzer, güzel görünsede tadı lezzeti yoktur. Kısaca tecrübe ve ilginin aynı karede birleştiği kurumlar başınızı ağrıtmadan problemlerinizi çözecektir, diğerleri ise başınızı ağrıtır.

bitirme tezi yazan

GRADUATE THESIS

Students, who are eligible to enter a university, have to write graduate thesis in order to graduate from the university in the last term. Thesis writing is an extremely challenging and troublesome process. This process is much more troublesome for students who do not have any information about the thesis. In fact, there are many rules to be considered in thesis writing and the theses that are not written within these rules will not be accepted. Therefore, professional support is extremely important. Because the thesis has to be accepted in order to graduate from the university. There are lots of online quality graduate thesis writing centers and kalemtezhazirlama.com is among preeminent centers. If you are looking for a professional and reliable support in this regard you are in the right place.

Kaynak: kalem bitirme tezi hazırlama editörü.

(http://www.kalemtezhazirlama.com/bitirme-tezi-hazirlama)

bitirme tezi diğer blog yazısı: https://bitirmetezi.wordpress.com

 

Tez hazırlarken dikkat!

Tez hazırlarken dikkat edilmesi gereken tabiki birçok kural var,  bunların hepsinden burada bahsetmeyeceğiz ama en önemli can alıcı bir kaç konuyu dillendirmek istiyoruz.

Tez yazarken dikkat dikkat
Tez yazarken dikkat edin
 1. Kesinlikle orjinal faydalı konu
 2. Tezin planlaması
 3. Yazarken bir kişinin kafasından çıkmış olmalı tamamen kendi fikri, zikri, kopya sizi geri döndürür, zaman kaybettirir.

Yukardaki 3 Başlık İŞİN ÖZÜ bunların diikkatle yapılması size hızlı yolaldırır.

tezde dikkat şarttır
tezde dikkat şart kesinlikle

detaylı bir kaynak inceleyin: https://www.academia.edu/24545363/Tez_hazirlamada_dikkat_edilmesi_gereken